Priemyselné parky a iný development

Komplexné pokrytie developerských projektov

Najvýznamnejšou zložkou skupiny KORSO Group je divízia divízia priemyselných parkov, nehnuteľností a developmentu. Máme skúsenosti s výstavbou priemyselných parkov, bytových domov, obchodných prevádzok, parkovacích domov, či s realizáciou a správou administratívnych priestorov najvyššieho štandardu.

 

Divízia nehnuteľností a developmentu KORSO Group sprevádza projekty od prvotného nápadu až po konečnú správu nehnuteľnosti. Zabezpečujeme projektovú prípravu, administratívu, zastrešujeme architektonické riešenie, stavebný projekt, kompletný inžiniering i výber kvalitných a spoľahlivých dodávateľov. Časť investičných projektov si nechávame na ďalšie obchodné účely, zatiaľ čo iné si nájdu svojich nových majiteľov.

 

Najväčším a najúspešnejším projektom spoločnosti KORSO Group je Priemyselný park Veľká Ida pri Košiciach. Naša spoločnosť vybudovala jeden z najmodernejších priemyselných areálov, a zároveň ho obsadila zahraničnými investormi bez akýchkoľvek štátnych dotácií či iných subvencií. Aktuálne sme ukončili fázu sceľovania susediacich pozemkov od drobných vlastníkov a už dnes pripravujeme výrazné rozšírenie priemyselného parku. Prečítajte si viac o jedinečnom projekte Veľká Ida.

Aktívne projekty

Priemyselný park Veľká Ida 

Rezidencia Murgašova v Žiline

Apartmánový dom Jánošík v Terchovej

Budúce projekty

Management priemyselných parkov a iného developmentu

E86B8545

Mgr. František Šnír

CEO pre priemyselné parky

snir@korso.sk
+421 905 366 373

KRKOŠKA

Michal Krkoška, MBA

CEO pre development

krkoska@korso.sk
+421 903 224 106

Lalinská

Monika Lalinská

riaditeľ divízie developmentu

lalinska@korso.sk
+421 903 224 424

BABULJAK

Michal Babuljak

riaditeľ divízie obchodu

babuljak@korso.sk
+421 911 993 221

Naše projekty

Loading new posts...
No more posts